KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5486434
nr 548 6434
Akvarell
signerad SSS, jugenddam med vingar, 27x21
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:35:12
100 kr
150 kr
350 kr
500 kr
700 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr